Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi

“Türkiye’de geleneksel kahve kültürünün en önemli temsilcisi.”

“2011 yılından bu yana franchise ile başarıyla büyüyen ve ilerleyen Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi; köklü kurumsal yapısı, alanında uzman ekibi ve gıda sektöründeki geniş bilgi birikimiyle “Türkiye’nin değerli markaları” arasında yer almaktadır.”

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Franchise Fırsatı

Sektör Gıda
Faaliyet Alanı Cafe
Merkezi Ülke Türkiye
Kuruluş Yılı 2009
Şube Sayısı 175
Franchise Bedeli 135.000 TL
Ortalama Yatırım Tutarı 1.000.000 TL
Royalty / Reklam Bedeli %3
Ortalama Yatırım Geri Dönüşü 18-24 Ay

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi

Türkiye’nin En Büyük Yerli Kahve Zinciri

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi 2012'den bu yana sürdürdüğü kesintisiz yükseliş trendiyle, bugün Türkiye'nin 76 ilinde 175'ten fazla şubesiyle her ay milyonlarca misafiri ağırlamaktadır. Müşterilerine, sıcak marka yüzü, keyifli şubeleri ve üstün kaliteye sahip ürünleri ile her gün vakit geçirmekten mutluluk duyacağı bir adres sunuyor. Gerçek Türk Kahvesi deneyimini ve ritüelini koruyarak geniş kitlelere benimsetebilmek için, rakiplerinden farklı olarak, makine kullanımı yerine geleneksel cezvede pişirme metodunu kullanmaya devam ediyor.

Başka Yerde Olmayan Lezzetlerin Adresi

Kalite ve lezzet kriterlerini ön plana çıkaran menüsünde kullandığı ürünlerin çoğunu Antalya'daki 14.000 m2'lik fabrikasında üreten marka, başka hiçbir yerde bulunmayan Efe kahvesi, Limonatası ve daha birçok ürünüyle defalarca aldığı Kalite Ödülleri'nin gururunu yaşıyor.

Sürekli Destek

Marka inşaat öncesi ve sonrası süreçlere ek olarak, şube açılışından yıllar sonra dahi her türlü pazarlama faaliyetleri ve işletme koçluğu ile yatırımcılarını yalnız bırakmıyor. Yatırımcılara ve şube çalışanlarına işletmeciliğin ve baristalığın tüm dinamiklerini öğretebilmek için yerinde eğitimler düzenliyor ve uygun aralıklarla eğitimi tekrarlıyor. Düzenli şube ziyaretleri ve anlamlandırılan satış verileri ile olası kayıpları öngörüp önlem alıyor, yatırımın sürdürülebilir kalması için her gün çalışıyor.

Left
Right
osmanli-kahvecisi-ürün-kahve
osmanlı-kahvecisi-franchise-sube
osmanli-kahvecisi-ekspres-sube
osmanlı-kahvecisi-franchise-turkiye