Opak Lens

"Türkiye’nin en geniş optik ürün dağıtım ağına sahip marka"

38 ildeki 46 aktif şube/deposu ile Türkiye’nin en geniş optik ürün dağıtım ağına sahip Opak Lens franchise depoları ile büyümeye devam edecek.

Opak Lens Franchise Fırsatı

Sektör Hizmet
Faaliyet Alanı Optik Dağıtım
Merkezi Ülke Türkiye
Kuruluş Yılı 2004
Şube Sayısı 46
Franchise Bedeli Detaylar Yüz yüze Görüşülecektir
Ortalama Yatırım Tutarı Detaylar Yüz yüze Görüşülecektir
Royalty / Reklam Bedeli Detaylar Yüz yüze Görüşülecektir
Ortalama Yatırım Geri Dönüşü Detaylar Yüz yüze Görüşülecektir

Opak Lens

Opak Lens bugün 38 ildeki 46 aktif şube/deposu ile Türkiye’nin en geniş optik ürün dağıtım ağına sahiptir. Bu büyük bir güçtür.
Bugün şube/depolarımızın her biri merkeze bağlı hareket eder, ama aslında her biri kendi bölgesine hizmet verirken kendi içinde özerk hareket edebilecek şekilde donanımlıdır. Ve her bir şube/depomuz; kuruluşta uygulanan stratejik planlama, gelişmiş bilişim altyapısı, bölgesini ürünsüz bırakmayacak şekilde hazırlanmış ve gerektiğinde sürekli merkezden beslenen stoğu ve stok sistemi ile ve hepsinden de önemlisi tecrübeli çalışanlarının bilgi birikim ve emekleri sayesinde kendi başına işleyebilen birer yerel kurum yapısındadır. 

Her biri yerel bir kurum gibi işleyen şube/depolar, Opak Lens’in adı ve kalitesi altında, İstanbul merkez depodan beslenmeye devam ederken; uzaktan kumanda ile İstanbul’dan yönetilmese de kendi bölgelerinde yaşayan, optik sektörüne emek vermiş, bölgesini bilen, seven, sevilen, çevresi olan güçlü kişi, kişiler ya da kurum tarafından özerk olarak yönetilse ne olur? Sorusuna cevabımız ortak akıl çerçevesinde Franchise sistemi olarak şekillenmiştir.  Her bölge için devir şartları bağımsız olarak belirlenmekte olup karşılıklı görüşmede yatırımcı ile paylaşılmaktadır. Detaylı bilgi için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Opak Lens Franchise Sistemi

Şubenin bilfiil gerçekleştirdiği performansa dayanır.
Hazır ve canlı bir işletme olarak devrolur.  
Halihazırda kazanan başarılı bir işletmedir, girişimci performansı ile gelirini artırabilir.
Bölge bazlıdır.
Hazır depo devridir, dekorasyon yatırımı gerektirmez.
Faaliyet bölgenizde kaç depo açacağınız sizin kararınıza bağlıdır.
Kasaya giren ödeme sizindir.
Cirolarınız arttıkça kârınız artar, satınalma maliyetleriniz değişmez.
Her depo bölgesindeki yerel rekabeti, koşulları ve fırsatları göz önünde bulundurarak, kampanyalar yapabilir, fiyat stratejisini kendisi oluşturur.

Ürün Gruplarımız 
Kontak Lens 
Kontak Lens Solüsyonları 
Stok Camlar
Özel Üretim Camlar 
Gözlük Çerçevesi