FRANCHISE SİSTEMİ / FRANCHISE CHECK UP

Hedeflerinizin neresindesiniz?

"Zamanınızın yüzde seksenini dünün sorunları yerine yarının fırsatlarına odaklanarak geçirin" ~ Brian Tracy

Hızla değişen dünyanın, hızlı gelişen fırsatlarını yakalayabilmenin yolu alışılagelenin dışında aksiyonlar alabilmekten geçer.

FRANCHISE CHECK UP

Yöntemlerinizi, sonuçlarını ve fırsatları birlikte gözden geçirelim.

Franchise ile büyüme konusunda halihazırda etkin olan, ancak bulunduğu noktayla ilgili soru işaretleri bulunan, daha ileriye nasıl gidebileceğini merak eden firmalar için Franchise Check-Up hizmeti sunuyoruz.

Her biri kendi alanında uzman ekibimizle firmanızın Franchise büyüme performansını 360 derece analiz ediyor, markanızın faaliyet gösterdiği pazarın güncel fırsatları doğrultusunda, sizlere ilerleme potansiyeliniz hakkında bilgi sunuyoruz.

Markalara “üçüncü göz” yaklaşımıyla hizmet veren The Franchise Company 7 yıldır Türkiye'de pek çok markanın büyüme yolculuğuna eşlik ediyor.

Ne yapıyoruz?

Franchise ekseninde mevcut durum analizi

+

Büyüme fırsatları

=

Güncellenmiş Franchise Büyüme Stratejisi

Franchise Check-Up hizmeti, franchise vermekte olan markaların, reklam-pazarlama, finans, operasyon, İK, franchise satış, eğitim, franchise dokümanları, teknoloji alt yapısı ve franchise sözleşmeleri ekseninde detaylı bir şekilde gözden geçirilmesi, buna ek olarak, markanın faaliyet alanındaki pazarın mevcut yapısı, trendler ve fırsatlarla ilgili markanın bilgilendirilmesi hizmetinden oluşur.

Gerçekleştirilen Check-Up hizmeti sonrası, elde edilen bulgular marka ile paylaşılır, takip eden süreç için markanın izlenmesi önerilen yol haritası ve büyüme stratejisi belirlenir.

Franchise Hizmetleri