26 Ocak 2024

Kendinizi Özel Hissedeceğiniz Bir Franchise Yolculuğu

Yurt dışında davet, ağırlama ve organizasyon, Catering alanında 25 yıllık bir deneyimi olan Mr.Jade ’in bu deneyimini Ülkesine taşıma fikri ile doğdu. Öncelikle lokasyon olarak Türkiye’nin başkentinde karar kılındı. Ankara Beştepe’de, şu anda MRJADE Lounge olan dükkân yatırımı yapıldı. Uzun süren mimari tasarım, dekorasyon, menü seçimleri ve ekibin oluşturulması gibi işin her aşamasında büyük bir özen ve titizlik ile çalışan Mr.Jade, MRJADE Lounge markasını oluşturdu. 
MRJADE Lounge Ankara şubesi 2022 yılında, Cumhurbaşkanlığı külliyesine komşu bir konumda açılmış oldu. Sabah kahvaltılarından akşam yemeklerine, İtalyan mutfağından Uzak Doğu'ya kadar et ürünlerine, Akdeniz mutfağı, Arap yemekleri ve tatlılarıyla ünlü olup, lounge müzikleri eşliğinde hizmet vermektedir. Nargilesini Rusya'dan tasarlanan nargile takımları, Azerbaycan ve Dubai'den getirilen tabakları ile menüleri harmanlandı.

MRJADE Lounge daha sakin dinlendirici ortamı, rahat koltukları ve masaları ile özenle çalışılmış modern mimarisi ile dikkat çekmektedir. Özel dekoru ve şık görünümü ile ayrıcalıklı bir lounge deneyimi sunan MRJADE Lounge, eşsiz lezzetlerin yer aldığı damak tadına uygun özel menüler sunmaktadır. Lezzetli menüsü ile her öğünde misafirlerinin beğenisini kazanmaktadır.  MRJADE lounge her dönem, her bölgede kabul gören bir iş modeline sahiptir. Müşteri kitlesine, sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemekleri, kahve ve özel kokteylleri, atıştırmalıklar ile sohbet edebilecekleri, iş görüşmelerini yapabilecekleri keyifli ortamı ile günün her saati hizmet verebilmektedir.
Ayrıca kahve tutkunları için hazırlanan özel MRJADE Coffee seçeneklerinin de mevcut olduğu geniş kahve menüsü, formunu korumaya özen gösterenler için hazırlanan fit menüler, çocuklar için özel menüler ile her yaş grubuna hitap edebilmektedir.

MRJADE markası hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki linkten Franchise formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.