Otorapor

"Oto Ekspertiz Sektörünün Mucidi Marka"

Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test check-up merkezi Otorapor 300+ Franchise şubesiyle büyümeye devam ediyor.

Otorapor Franchise Fırsatı

Sektör Otomotiv
Faaliyet Alanı Oto Ekspertiz
Merkezi Ülke Türkiye
Kuruluş Yılı 2007
Şube Sayısı 300+
Franchise Bedeli 1.000.000 TL
Ortalama Yatırım Tutarı 650.000 TL
Royalty / Reklam Bedeli %9
Ortalama Yatırım Geri Dönüşü 12-18 Ay

Otorapor

OTORAPOR; 2012 senesinde ilk şubesiyle hizmet vermeye başladığı yıldan itibaren ikinci el sektöründeki uzman görüşü, bilirkişi ve araç alıcısının araç hakkında doğru bilgiye ulaşma ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemiş ve oto ekspertiz sektörünün doğuşuna liderlik etmiştir. Sektörün öncüsü olmanın vermiş olduğu sorumlulukla her alanda kendini geliştirerek, otomotiv sektörünün parmakla gösterilen firması olmuştur. Otorapor, kısa zamanda otomobil sektörünün ilgisini çekmiştir. Artan talepler doğrultusunda hızla büyüyerek ekspertiz sektörüne liderlik etmiştir. 2020 yılında Türkiye'nin en hızlı büyüyen 10 Franchise markası arasında yerini alan marka yakaladığı başarılarla yetinmeyerek hizmet kalitesini arttırmaya devam etmiş, sektöre sürekli yenilik getirmiş ve şu anki rekabetçi konumunu kazanmıştır. Kullandığı teknolojik altyapısı, Türkiye genelinde 300+ üzerinde açılmış ve açılmayı bekleyen onlarca bayisi, kazanmış olduğu marka bilinirliği ve her geçen gün artan müşteri ve iş ortağı sayısı, büyüme iştahını kanıtlamaktadır. Müşterilerine sunmuş olduğu garantili paketler, ekspertiz alanında gerçek bir uzman olduğunu ve kendi akademisinde yetiştirdiği personellerin hata payının sıfıra yakın olduğunu da ortaya koymaktadır. OTORAPOR, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenleyen, Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test check-up merkezidir.

Girişimciler Neden Otorapor'u Tercih Etmelidir ?

2007 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan OTORAPOR, bugün ülke çapına yayılmış bayi ağı ile birçok yerli ve ithal aracın alım – satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ilkesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir. OTORAPOR, oto ekspertiz pazarının ilk profesyonel firmasıdır. Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışır. OTORAPOR markası, güç ve güvenilirlik demektir. OTORAPOR, denenmiş ve kanıtlanmış başarısıyla her zaman rakiplerinin önündedir. Oto ekspertiz pazarının büyüme potansiyelini görerek kendiyle birlikte bayilerini de sürekli geliştirir. Hammadde ve tedarik ihtiyacı yoktur. Müşteri kitlesi her zaman hazırdır. Yatırımınızı kısa vadede geri döndürür ve sektördeki kar marjının üzerinde kar elde etmenize imkan verir. Bayilerine ihtiyaçları olan hemen her konuda danışmanlık ve destek sağlar. Mükemmel bir araç sorgulama sistemi yazılımına sahiptir. Oto ekspertiz konusunda gereken tüm sertifikalara sahiptir.

Left
Right
otorapor-franchise-sube
otorapor-franchising-dukkan
otorapor-bayilik