Franchise Company portföyüne yeni marka…”NetworkDry”

05 Ocak 2019

Franchise Company portföyüne yeni marka…”NetworkDry”

Temmuz 2014’te kurulan Networkdry; kuru temizleme,halı yıkama, ütüleme ve lostra hizmetlerini, online platformda buluşturan Türkiye’nin en büyük online kuru temizleme ağıdır. Sektörde öncü ve yenilikçi adımlarla ilerlerken, kendi alanında Türkiye’nin en önemli markalarından biri olmayı hedeflemektedir. 23 şehirde farklı kuru temizleme firmalarını tek bir çatı altında toplayan Networkdry, çağrı merkezi, web sitesi ve mobil uygulama üzerinden kullanıcılar ile bayileri bir araya getirmektedir.

2016 ve 2017’de iş ve internet dünyasının önemli isimlerinden Yemeksepeti’nin kurucusu Nevzat Aydın, Gittigidiyor’un kurucuları Burak Divanlıoğlu, Aydonat Atasever ve Serkan Borançılı, Markafoni’nin kurucusu Sina Afra’nın, Multinet Up Başkanı Şevket Başev’in de dahil olduğu yatırımcı grubundan aldığı yatırım sonrası hızlı bir büyüme evresine giren Networkdry; sadakat kartı NClub’ı kullanıcılarına sunarak, CRM tabanlı müşteri takip programı ile, müşterisi ile sık ve düzenli iletişime geçerek Offline ve Online pazarlamasını da geliştirmiştir.

2019 yılı itibariyle, büyümesini Franchise ile sürdürecek olan NetworkDry, franchise sistemi kurma, satış ve pazarlamasını, İngiltere Merkezli Franchise Company ile sürdürecektir.

Network Dry,Franchise Company Uzmanlığı İle Mağazalaşıyor

The Franchise Company, 25 yılı aşkın süredir uzman franchise danışman ekibiyle İngiltere’de hizmet vermekte olan bir Franchise Danışmanlığı firmasıdır. Franchise sisteminde Aycan Helvacıoğlu ve Efrah Ceyhan Atacan ortaklığında kurumsal olarak çalışan Franchise Company, Yurt içinde ve yurt dışında markalara franchise satış, pazarlama ve lokasyon desteği hizmeti veriyor. Özellikle Türk markalarının Orta Doğu açılımı konusunda çalışmaları olan firma yatırımcıya; Marka analizi, Pazar araştırması hizmetleri sunuyor. İngiltere Merkezli bir firma olan The Franchise Company’nin İngiltere’de iki, Letonya’da bir şubesi var.

2014 yılından açılan Türkiye merkezi ile Türkiye’de, Avrupa ve Ortadoğu’da işini büyütmek isteyen markalar için franchise sisteminin oluşturulması, büyütülmesi ve şube performanslarının artırılması alanlarında hizmet vermektedir.

Franchisee bulma ve gündelik operasyonel desteğin sağlanması, son adıma kadar franchise geliştirmenin her aşamasında doğrudan yardım ve tavsiyelerde bulunmaktadır. Markasını franchise yapmak ya da mevcut franchise işi için yeni franchiseeler bulmak, sistemin işlerliğini kontrol etmek, verimliliği ve karlılığı artırmak, sistem alt yapısını güçlendirmek isteyen ve desteğe ihtiyaç duyan firmalar için özel hizmetler sunmaktadır.