Yeni Nesil Bizimle Büyüyecek ; Bex Coffee & Chocolate

19 Temmuz 2019

Yeni Nesil Bizimle Büyüyecek ; Bex Coffee & Chocolate

Türkiye’nin en büyük yerli kahve zinciri markası Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, Akdeniz Bölgesi’nin en beğenilen pastane markası Salman ve pizza severlerin yeni gözdesi Vili Pizza markalarını bünyesinde barındıran Göksu Global A.Ş. girişimi olan Bex Coffee & Chocolate Co., yeni nesil nitelikli kahve anlayışında dönüşüm yaratmayı hedefliyor.

Yeni nesilin enerjisinden ve lezzet anlayışından ilham alan Bex Coffee & Chocolate Co., hayatta yenilikler denemenin, kendine özgü olmanın ve daha iyiye ulaşmanın heyecanıyla kuruldu.Yeni nesil kahve anlayışına farklı bir bakış açısı kazandıran Bex Coffee & Chocolate Co., gerçek kahve tutkusunu çikolatanın mutluluk veren tadıyla harmanlıyor.

Dünyanın farklı bölgelerinde yetişen seçkin kahve çekirdeklerini, en ileri tekniklerle kavurarak enfes kahve deneyimine dönüştüren marka, çok özel ve iddialı tatlarıyla kalpleri fethediyor. Self servis hizmet sistemi, özgün mekân tasarımı ve ambiyasıyla da sıcacık ve keyifli bir dünya sunuyor.

Maharetle hazırlanan sıcak- soğuk içecekler, ev yapımı baton kekler, kukiler, kruvasanlar, artizan çikolatalar ve daha fazlasına menüsünde yer veren marka, hayatın doğal akışında kendine küçük ve keyifli bir mola vermek isteyen herkes için, yeni nesil bir hizmet deneyimi sunuyor.

Göksu Global A.Ş.’nin üretim, planlama, danışmanlık, tedarik, yönetim ve pazarlama süreçlerinde edindiği bilgi birikimi ve prensiplerini nitelikli kahveyle buluşturduğu Bex Coffee & Chocolate Co., yeni nesil kahve kavramını franchise sistemiyle ülkemizde ve dünya çapında büyütmeyi planlıyor.

Etiketler : BexCoffee