06 Haziran 2024

Arabanın Kontrolü Sanayide Olmaz Dedi

"Ekspertiz sektöründe kurucu marka Otorapor olarak sektörü Türkiye'ye tanıttık." "Oto ekspertizin kitabını yazdık."

"Franchise sistemi ile ilerlemek markalara önemli şeyler katar. Franchise sistemi ile ilerlemeye karar verdiğimiz zaman sektörde uzman Franchise işini en iyi şekilde yapan Franchise Company ile yollarımız kesişti, Franchise nedir , franchise nasıl verilmesi gerekir, Master Franchise nedir bunları öğrendik.

"2013 yılından beri franchise satış ve pazarlama konusunda Franchise Company ile çalışıyoruz. "Franchise vermek istediğimizde işi sektörün en iyisine teslim ettik bu sayede 300 şubeye ulaştık."

Türkiye’de ekspertizin mucidi olarak bilinen Otorapor ile eğlenceli bir sohbet gerçekleştirdik. Türkiye’nin ilk ekspertiz firması olan Otorapor’un Franchise Company iş birliğiyle birlikte başarı hikayesi sizlerle. Ekspertiz nedir, Otorapor kimdir, şube nasıl verilir, Franchise yönetimi nasıl yapılır, yatırım yapmak isteyen genç girişimciler ile ilgili sorulara cevap verdik. Tuna bey ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Daha fazla Franchise Hikayeleri için kanalımızı takip etmeyi unutmayın! Siz de markanızı büyütmek veya Franchise yatırımı yapmak istiyorsanız, The Franchise Company ’ye danışın!

Etiketler : Franchise Ekspertiz Otorapor