23 Şubat 2023

Global Pazarda En Tecrübeli Franchise Şirketiyiz

The Franchise Company Yönetici ortakları Aycan Helvacıoğlu ve Efrah Ceyhan Atacan 'ın Franchise sektörü ve The Franchise Company’nin büyüme sürecini keyifli bir sohbetle paylaştığı 2.bölüm yayında...

Daha fazla Franchise Hikayeleri için kanalımızı takip etmeyi unutmayın! Siz de markanızı büyütmek veya yatırım yapmak istiyorsanız, The Franchise Company ’ye danışın!

"Global pazarda en tecrübeli Franchise şirketiyiz."

"Markaların yurt dışına açılma istediğinde daha fazla mobil hala gelinmesi , seyahat edilebiliyor olunması , Türkiye'ye gelen yabancılar ve piyasa şartları gibi konular etken oldu."

"Franchise Company markaların franchise verebilir hale gelmesini sağlar. Franchise sisteminin başarılı olabilmesi için kazan kazan ilkesi üzerine kurgulanması gerekir, hem yatırımcı hem merkez tarafının mutlu olması gerekir."

"Franchise operasyonu büyüdükçe ortaya çıkacak sonuçların hepsini kurguluyoruz." 

"Bir marka uygulandığı mevcut bölgede iyi, karlı ve başarılı bir iş modeli olabilir fakat biz bunu aynı başarılı sistemde , farklı lokasyonlarda , farklı girişimcilerle tekrar edilebilir hale getirebiliyor muyuz , yönetilebilir mi , kontrol edilebilir mi ? Bunun bir operasyonel kurgusunu oluşturuyoruz. Planlamasını yapıyoruz."

"Hukuksal zeminde markanın karşılığı olacak şekilde kurguluyoruz."

"Sürdürebilir bir franchise iş modeli olması gerekiyor."

"İyi bir franchise alt yapısı sağlandıktan sonra , bu alt yapıya uygun bir şekilde eğitip , denetlemek gerekir."

"Modelin kurgusunda Franchise riskleri varsa bunları tamamen çalışıp tedbirleri alıyoruz."

"Kar eden bir işletme doğru bir Franchise sistemiyle kurgulandığı , yapılması gerekenler yapıldığı zaman o iş zaten çoğalıyor , büyüyor. Mutlu franchisee'lar sisteme başka franchisee'ler katıyor. Böylelikle kar topu etkisi gibi franchise sistemleri büyüyor."

"Franchise Check-up hizmetinde markanın sistemini tamamen kontrol ediyoruz."

"Birçok sektörden büyüttüğümüz franchise markalarımız var."

"Kurgusu doğru olmadıktan sonra hiçbir iş modeli uzun soluklu başarıya ulaşamıyor."

"Franchise sistem alt yapısını hazırlarken markanın iyileştirilmesi gereken taraftarı iyileştiriyoruz. Bu tedarik , operasyon , denetim , eğitim , mali taraf gibi olabilir. Franchise vermeye hazır hale getiriyoruz."

"Markayı Franchise vermeye hazırlarken birçok kurumsal dokunuşlar yapıyoruz."

"Markalarımız bize güveniyor biz de onlarla güzel bir başarı yolculuğu yapıyoruz."

"Şeffafız. Olmayanı var gibi göstermek gibi bir durumumuz yok. Kısa vadeli kendi çıkarlarımızı gözeterek hareket etmiyoruz.Markalar da bunu bildikleri için bize güveniyorlar. "

"Her markanın hedef girişimci profili farklıdır. Franchise satış-pazarlama tarafında ciddi bir çalışma yapıyoruz."

"Dijital pazarlamada marka profilini doğru belirliyoruz."

"Söyleminiz net olur ve markayı ne kadar net anlatabilirsiniz franchise fırsatını iyi değerlendirmiş olursunuz."

"Franchise Company olarak büyümeyi hedefliyoruz. Yurt dışında da güzel işler yapıyoruz. Bu bizim için çok gurur verici oluyor bir Türk markasını yurt dışına götürmek ayrı bir gurur kaynağı."

"Franchise Company için birçok franchise talepleri geliyor."

"Reklam hedeflemelerimiz Franchise veren markanın çalışıp ortaya çıkardığımız bölge analizi ve bölge hedeflemesine göre oluyor."

"Franchise Company uluslararası bir Franchise Danışmanlık şirketi."

"Franchising sistemi başarıyı daha hızlı elde edebildiğiniz, katlanarak büyüyebildiğiniz, marka değerini hızlı bir şekilde arttırabildiğiniz başarılı bir sistem."

"Markaların Franchise şirketi oluyoruz. Markalar kendi iç konularına, iş geliştirmelerine, operasyonlarına daha fazla zaman ayırabiliyorlar."

Etiketler : Franchise Franchise Company Haberleri