40’tan Fazla Ülkede Hizmet Veren Realtor Global Franchise Ağını Genişletiyor

20 Aralık 2022

40’tan Fazla Ülkede Hizmet Veren Realtor Global Franchise Ağını Genişletiyor

40'tan Fazla Ülkede Hizmet Veren Realtor Global Franchise Ağını Genişletiyor


Konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında dünyada yüksek satış hacmine sahip olan ve gayrimenkul sektörünün gelişimine katkı sağlayan lider firma Realtor Global, franchise ağını genişletiyor. 4 bin 500’den fazla yabancı yatırımcının Türkiye’deki gayrimenkul yatırımlarına aracı olan Realtor Global, 2023 yılında yüzde 50 büyüme hedefliyor.


2015 yılında kurulan Realtor Global, Türkiye gayrimenkul sektörünün geleceğine yeni bir yön vererek hızla büyümeye devam ediyor. Kurulduğundan bu yana yatırımcı ağını genişletmeyi sürdüren firma, bugün Rusya, Orta Doğu, Kazakistan, Ukrayna, Amerika, Bosna Hersek, Avrupa ve Kuzey Avrupa pazarları başta olmak üzere toplamda 40’tan fazla ülkeden yatırımcıya yatırım fırsatları sağlıyor. İstanbul, Antalya, Rusya ve Bosna Hersek’te ofisleri bulunan Realtor Global franchise ağını genişleterek 2023 yılında yüzde 50 büyüme hedefliyor. 
Yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem vererek ve ekibinin de bu yönde gelişimini yeni teknolojilerle destekleyen Realtor Global, kendi bünyesinde oluşturduğu Realtor CRM Sistemi, Realtor Akademi, Endüstri 4.0 gibi sistemlerle gayrimenkul sektöründe kurumsal firmaların başında geliyor. 


Franchise ağını genişletiyor

Realtor Global’in geleceğe dönük hedeflerini paylaşan Realtor Global Yönetim Kurulu Başkanı Anıl Övençoğlu,"2023 yılında hedefimiz çalıştığımız ülke sayısını 60’a çıkartmak ve franchise ofis sayımızı arttırmak. Bu amaçla yurt dışında birçok sponsorluk çalışmalarımız olacak. 2022 yılına oranla her alanda yüzde 50 büyümeyi, ofislerin verimliliğini artırmayı, aplikasyonumuzun yayına girmesini hedefliyoruz. Hizmet ağımızı geliştirme adına hedeflediğimiz yeni ülkeler; Fransa, İsveç, Hollanda, Suudi Arabistan, Katar ve Çin" dedi.

Yeni nesil kazandıran iş modeli


Gayrimenkul sektörünün gelişimine yenilikler kazandıran Realtor Global, hayata geçirdiği yeni iş modeli ile girişimcilere TL harcayarak döviz geliri elde etme imkanı sağlıyor. İş modelinin detaylarını açıklayan Övençoğlu, “Gayrimenkul ve franchising satışı konularında uzman kadromuz ile yeni iş modelimizde franchise girişimcilerimizin giderlerini TL olarak harcayıp yabancı yatırımcıya döviz ile gayrimenkul satarak döviz geliri elde etmelerini sağlayacağız” dedi.


Danışmanlarının kariyerlerine katkı sağlıyor


Realtor Akademi’nin faaliyetlerini de aktaran Övençoğlu, “Danışmanlarımıza dijital eğitim, satış pazarlama eğitimi, iletişim, ofis yönetimi, personel yönetimi ve müşteri ilişkileri gibi eğitimler veriliyor. Realtor Global olarak verdiğimiz dijital ve pazarlama eğitimleri ile gayrimenkul danışmanlarının kariyerlerinin ilk gününden itibaren ihtiyaçları olan tüm desteği sunuyor ve danışmanların gayrimenkul sektörüne daha sağlıklı ve sağlam adımlarla girmelerinin kapılarını açıyoruz. Ayrıca danışmanların istedikleri alanda uzmanlaşabilmeleri için uzmanlık eğitimleri de vererek destek seçeneklerini genişletiyoruz” açıklamalarında bulundu. 

Önceki

Sonraki