Doğal Lezzet Markası Arifoğlu Franchise İle Büyüyor

08 Şubat 2022

Doğal Lezzet Markası Arifoğlu Franchise İle Büyüyor

Arifoğlu, Tarihi Mısır Çarşısı’nda 76 yıl önce herkesin güvenle tüketebileceği doğal lezzetleri sofralara sunmak üzere yola çıktı. Dünden bugüne değişmeyen çalışma prensipleri ile Arifoğlu kalitesi, ürün temininden üretime, paketlemeden dağıtıma ve sunuma kadar her aşamada yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hayata geçti. Günümüzde, yüzlerce çeşit ürünü milyonlarca insana ulaştıran Arifoğlu, ticari faaliyetini bugün İstanbul Avcılar merkez ve Gaziantep Nurdağı tesislerinde sürdürmektedir. Başta baharat ve bitki çayları olmak üzere bitkisel yağlardan pekmeze, organik ürünlerden arı ürünlerine uzanan geniş yelpazesi ile, soslar, salçalar, macunlar ve doğal kozmetik ürünleriyle her geçen gün ürün skalasını genişletmeye devam ediyor.

Arifoğlu, üreticiden tüketiciye kadar olan bütün alanlarda güvenilir ve uluslararası alanda söz sahibi bir marka olurken, aynı zamanda müşteri memnuniyetini, kârlılığını ve verimliliğini artırarak tedarikten üretime, pazarlamadan dağıtıma kadar tüm alanlardaki çalışanları ve çözüm ortaklarıyla kalkınmayı ve kalkındırmayı hedeflemektedir.

Türkiye’de 500 milyon dolarlık doğal ve organik ürünler pazarı hızla büyüyor…

Arifoğlu, sektörde baharat ve şifalı bitki çayları konusunda uzman olmakla beraber, yurtdışı ve yurt içi ürün yelpazesini insan sağlığı ve gıda konusunun uzmanlarıyla birlikte sürekli geliştirmek en önemli hedefleri arasındadır. Bitkisel yağlar, organik gıdalar, soslar ve macunlar, bitkisel kozmetik gibi yeni alanlarda yepyeni ürünlerle sektörde öncü olan Arifoğlu, tüketicilerden aldığı olumlu geri bildirimlerinin gücü ile, ilklere imza atan bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

Girişimci Kadın Franchise profilinde öncelikli hedefimiz ….

Sağlıklı ve organik ürünler konusunda ilgili, ikili iletişimi kuvvetli, tutkulu, azimli, işletme bilgisi olan, perakende sektöründe deneyimli, çalışkan girişimciler hedef kitlesini oluşturan Arifoğlu, Kadın girişimciler için marka çatısı altında olmak, inanılmaz keyifli ve bir o kadarda yönetilebilir olmaktadır. Lokasyon seçimi, personel eğitimi, dönemsel ürünler ile girişimci desteklenmektedir.

Ürünler, tazelik esası ve geleneksel tadıyla Merkez Atölyemizde kadın çalışanları tarafından üretilmekte ve şubelere gönderilmektedir.  Mimari proje merkez tarafından hazırlanmakta anahtar teslim modeli ile çalışılmaktadır. Arifoğlu, yeni dönemde Cadde ve Avm Mağazacılığı ile yurt içi ve yurt dışında sektöre hâkim, güvenilir, konusunda pazar lideri uzman markamızı temsil edebilecek, donanımlı ve hevesli girişimcilerle franchise ile büyüyecektir.

Etiketler : Franchise