Panino Pizza’dan İstanbul’a şube atağı

10 Mayıs 2022

Panino Pizza’dan İstanbul’a şube atağı

Panino Pizza'dan İstanbul'a şube atağı…

Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde 34 Franchise'ı olan Panino Pizza'nın, İstanbul'daki ilk şubesi Başakşehir'de açıldı. İkinci İstanbul şubesi Florya'da açılan Panino Pizza Türkiye'nin birçok ilinde büyümeye devam ediyor. 

Panino Pizza 17 yıl boyunca pizza ve çeşitli restoran / kafe işletmeciliği yapan, Ege üniversitesi Gıda bölümü mezunu Ferhat Turan tarafından 2009 yılında kurulmuştur.

Ege Bölgesi genelinde ve Türkiye'de hızla artan şubeleriyle, gıda güvenliği ve kaliteden ödün vermeden; lezzetli, sağlıklı ve ekonomik ürünlerini, hızlı ve güler yüzle sunarak sektörde önemli bir yer edinen Panino Pizza, hiçbir katkı maddesi kullanmaksızın, günlük olarak sütle yoğrulan taze hamurla hazırlanan, özel soslar eşliğinde her katı ayrı bir tatla harmanlandırılan pizza çeşitleri, çalışanları, müşterileri ve şubeleri ile kurduğu ailesini genişletmeye devam etmektedir. Müşteri odaklı, konusunda uzman kadrosu ile bugün itibariyle şube sayısını 34’e çıkarmıştır.

ANNE HAMURUNDAN SAĞLIKLI PİZZA

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile tüm Ar-Ge çalışmaları tamamlanmış logistik hizmeti profesyonel yönetim ekibi ve eğitim destek kadrosu ile kurulmuş olan sistemde Panino Pizza'nın hedefi ülke genelinde en az her ilde bir restoran hedefi olarak sütle yoğurulmuş günlük taze hamur lezzetini müşterileri buluşturmaktır.

Türk damak tadına uyarlanmış, "önceliği sağlıklı ürün" olan pizzalar üreten Panino Pizza, Pizza      hamurunu süt ile yapıyor. Kendine özgü, taze domatesten doğal sosları ile pizzalarını çeşitlendiriyor. 

TANINMIŞ, GÜVENİLİR, % 100 TÜRK SERMAYELİ KAZANDIRAN YATIRIM

Panino Pizza; Franchise Sözleşmesi ile yatırımcısına, avantajlı mal alımı, offline ve dijital reklam ve promosyonlardan faydalanma, eğitim desteği ve Panino Pizza tecrübe ve bilgi birikiminin paylaşımı gibi haklar tanımaktadır. Franchise Sözleşmesinin süresi 5 yıl olup, süre bitiminde tarafların anlaşması halinde uzatılabilmektedir. Cirodan kâr payı alınmayan Franchise modelinde, sabit olarak reklam katkı payı da alınmamaktadır.

Bilgi ve iletişim için 0212 801 31 30

[email protected]

Etiketler : Franchise

Önceki

Franchise Geliştirme
24 May 2022

Franchise Geliştirme