Panino Pizza

"Panino Pizza"

Kaliteli, sağlıklı ve uygun ürünlerini hızlı ve güler yüzlü bir şekilde sunarak sektörde önemli bir yer edinmiş olan Panino Pizza, Türkiye’nin tüm bölgelerinde bulunmayı hedefliyor.

Panino Pizza Franchise Fırsatı

Sektör Fast Food
Faaliyet Alanı Pizza Restoranı
Merkezi Ülke Türkiye
Kuruluş Yılı 2009
Şube Sayısı 35
Franchise Bedeli 130.000 TL
Ortalama Yatırım Tutarı 650.000 TL
Royalty / Reklam Bedeli Alınmıyor
Ortalama Yatırım Geri Dönüşü 18-24 Ay

Panino Pizza

Ege Bölgesi ve Türkiye genelinde hızla büyüyen şubeleri ile gıda güvenliği ve kalitesinden ödün vermeden; kaliteli, sağlıklı ve uygun ürünlerini hızlı ve güler yüzlü bir şekilde sunarak sektörde önemli bir yer edinmiş olan Panino Pizza, her gün sütle yoğurulan taze hamur ile hazırlanan hiçbir katkı maddesi kullanmaksızın, özel soslar eşliğinde yapılan pizza ürünü ile Türkiye'nin tüm bölgelerinde bulunmayı hedeflemektedir. Özel pizza menüleri, çalışanları, müşterileri ve şubeleri ile kurduğu aileyi genişletmeye devam eden marka tecrübeli ve iş geliştirme odaklı uzman kadrosu ile bugün itibariyle şube sayısını 35'e çıkarmıştır.

Yılların verdiği tecrübe ile tüm Ar-Ge çalışmaları tamamlanmış profesyonel lojistik hizmet yönetim ekibi ve eğitim destek kadrosu ile kurulan sistemdeki Panino Pizza'nın hedefi, her ilde en az bir restoran ile sütle yoğurulmuş günlük taze hamur lezzetini müşterileri ile buluşturmaktır.

Left
Right
panino-pizza-franchise-sube
panino-pizza-ürün
panino-pizza-urun-alternatif
panino-franchise-pizza