Raşit Bağzıbağlı Franchise İş Ortaklığı Projesi Nedir ?

02 Mart 2023

Raşit Bağzıbağlı Franchise İş Ortaklığı Projesi Nedir ?

Raşit Bağzıbağlı Kimdir? 

Bağzıbağlı Ailesi 1957 yılından beri perakende kumaş sektöründe lider bir markadır. Raşit Bağzıbağlı, bunun vermiş olduğu etkiyle henüz 12 yaşındayken tasarımcı olmaya karar vermiştir. İlk koleksiyonunu 2007 yılında, 21 yaşında hazırlamış ve Couture tasarımcısı olarak kariyerine adım atmıştır. Raşit Bağzıbağlı şu an moda sektörünün önde gelen isimlerindendir. Marketing Türkiye Ocak 2023 sayısında yapılan kamuoyu araştırmasına göre yeni jenerasyonun en çok tanınan tasarımcısıdır. 
Raşit Bağzıbağlı, yaptığı başarılı tasarımlarla çeşitli ödüllere layık görülmüştür. New York fashion week’de düzenlenen Face of Fashion yarışması 1.ciliği ve Fashion Tv’den aldığı Yılın En İyi moda tasarımcısı ödülleri bunlardan bazılarıdır. 2016 yılında ise televizyon kanalları ile tanışmış, 2021 yılına kadar Türkiye’nin önde gelen kanallarında moda programlarında Jüri üyeliği yapmıştır. 2020 ve 2021 yılları arasında çok başarılı bir Youtube kanalı projesi ile yeni jenerasyon ile arasındaki köprüyü de güçlendirmiştir. 
 

 
Raşit Bağzıbağlı Markasının Başarı Hikayesi

Hazır giyim markası RASHID ve Couture'un yanına 2017 yılında gelinlik koleksiyonu da eklemiştir. İstanbul Levent, Emaar Square Avm, Ankara ve yurtdışında Bakü ve Kıbrıs gibi birçok şube açılışı hayata geçmiştir. Aynı zamanda Raşit Bağzıbağlı kendi koleksiyonunu yaparak, markanın dinamik genç yüzü olarak markayı bugünlere taşımıştır.

Türkiye'den ve Dünyadan önemli ünlü isimleri giydirmiştir. 

Raşit Bağzıbağlı kariyeri boyunca bugüne kadar 30’a yakın yurt içi ve yurt dışında defileler yaparak markasını yakından takip edenlere tasarımlarını sunmuştur. 

Raşit Bağzıbağlı 2022 defilesi

 
 
Raşit Bağzıbağlı Franchise iş ortaklığı projesi nedir?

Marka Raşit Bağzıbağlı’nın da ismini taşıdığı ve kendi tasarladığı ve seçtiği ürünlerden oluşmaktadır. Raşit Bağzıbağlı yaptığı özgün tasarımlarıyla sadece Türkiye’de değil yurtdışında da şubesi bulunan ve Dünyanın birçok yerinde ün yapmış bir tasarımcıdır. Mağazalarımızda hizmet kalitesi ön plandadır.
Raşit Bağzıbağlı markasını en iyi tanımlayan ve rakiplerinden ayıran tasarımlar, kaliteli kumaş ve dikiş kalitesi üst düzeyde olan tasarımlardır. Tasarımlarının feminen, sexy ve elegan bir çizgide olması ve ürün kalitesi Raşit Bağzıbağlı markasının temelini oluşturan unsurlarıdır.
Yurt içi ve yurt dışından gelen mağazalaşma talepleri doğrultusunda iş ortakları; kurumsal Franchise yapısıyla hazırlanan Raşit Bağzıbağlı marka tecrübesi ile buluşabilecektir. Özel tasarımlardan oluşan abiye koleksiyonu, Couture kimlikli hazır giyim özel koleksiyonlarını, defile parçalarını misafirlerine sunabilecektir. Raşit Bağzıbağlı markasının çizgisini benimseyecek, iş birliği standartlarına uygun yatırımcılar ile ilerlenecektir.

Yatırımcılar potansiyeli yüksek Alışveriş Merkezlerinde, satın alma potansiyeli güçlü caddelerde Raşit Bağzıbağlı mağazaları açabileceklerdir. Ancak bu mağazaların planlaması merkez disiplininde gerçekleşecek olup sınırlı sayıda Franchise verilecektir. Franchise yöneticileri ile karşılıklı yapılacak görüşme sonrası hedef bölgeler kendileri ile paylaşılacaktır.
Detaylar ile ilgili web sitemizdeki Franchise Formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz…

Etiketler : Franchise Franchise Company Haberleri