Bex Coffee & Chocolate İstanbul’da Açılıyor

21 Şubat 2020

Bex Coffee & Chocolate İstanbul’da Açılıyor

BEX COFFEE & CHOCOLATE, YENİ NESİL KAHVE DENEYİMİNİ İSTANBUL- ÜSKÜDAR’A TAŞIYOR!

Londra merkezli BEX Coffee & Chocolate, İstanbul’da ilk mağazasını açıyor.Üstün kaliteye sahip kahve çekirdeklerini, çikolatanın haz dolu dünyasıyla harmanlayarak misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatan BEX Coffee & Chocolate, İstanbul’un son dönemde hızla yenilenen çekim alanlarından Bosna Bulvarı’nda 18 Şubat 2020 tarihi itibariyle misafirlerine hizmet vermeye başlıyor.
İstanbul- Üsküdar mağazasında rahat çalışma ve oturma grupları, ferah ve modern bir atmosfer, özel seçilmiş müzikler ve eşsiz duvar resimleri kahve tutkunlarını bekliyor. Kaliteli ürünleri ve güler yüzlü hizmeti ile kendine vakit ayırmak isteyenlerin, küçük iş buluşmalarının ve dostane sohbetlerin yeni buluşma noktası olmayı hedefliyor.

İstanbul – Üsküdar mağazasının özel tasarım iç alanına ek olarak, kahve keyfini açık alanda sürdürmek isteyenler için geniş bir bahçesi de bulunuyor.
Ürünlerindeki kaliteyi müzik ile birleştirerek misafirlerine dinamik bir kafe deneyimi yaşatacak olan marka, özel el yapımı çikolataları, yenilikçi sıcak- soğuk içecekler, yeni nesil biotinli -keratinli kahveler, kukiler, kruvasanlar, artizan çikolatalar, maharetle hazırlanan pastalar ve daha fazlasına menüsünde veriyor.
Türkiye’deki ilk mağazasıyla Çanakkale’li kahve severlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan BEX Coffee & Chocolate, yepyeni kahve deneyimini Londra, Çanakkale ve İstanbul’dan sonra Ege ve Akdeniz’e de taşımak için çalışmalara başladı. Gelecek vizyonunda sürdürülebilirliğin önemine değinen marka, mağazalarında düşük karbon izine sahip geri dönüşümlü malzemeler kullanmaya özen gösteriyor.

Etiketler : BexCoffee

Önceki

Sonraki