Globalleşme Hamlesi

05 Ağustos 2022

Globalleşme Hamlesi

Realtor Global İle Globalleşme Hamlesi

2014 yılında yerel sermaye ile  kurulan bir gayrimenkul şirketi olan Realtor Turkey, küreselleşme hareketinin bir parçası olarak yolculuğuna "Realtor Global" olarak devam edeceğini duyurdu. 
 
Şirket,  gelişmiş ülke-ülke bağlantıları, franchise ofisleri ve 40'tan fazla ülke  ile yaptığı işbirlikleri ile küresel pazarda aktif rol oynamayı hedefliyor. Realtor Turkey, marka ismini güncelleyerek global pazarda büyümeyi hedeflemektedir. 


 
 Yurt Dışında Yatırımda Önemli Adım


Realtor Global adı altında amacının sınırları kaldırmak ve daha hızlı büyümek olduğunu belirten Realtor Global Gayrimenkul Markası Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Anıl Ulaş Övençoğlu, “Bu kararla Türkiye'deki payımız küresel pazarın artacağını ve farklı pazarlarda ve ülkelerde açacağımız ofislerle artacağına inanıyoruz. Yüzde yüz milli ve yerli sermaye ile bu ülkelerde kurduğumuz markamızın yolunu, attığımız globalleşme adımı ile taçlandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Yeni markamız “Realtor Global” ile yolumuza devam edeceğiz. 
Övençoğlu, Türkiye ile faaliyet gösterdikleri ihracat pazarlarında da markalarının adını değiştirdiklerini ve bu sektörde lider olmayı hedeflediklerini vurguladı.