10 Mart 2022

Hayalim Dünyaya İskender Yedirmek

"Bir gün dükkana meşhur bir kaç sanatçı geliyor gazetelerde haberler yayınlanınca meşhur Sait Usta oluyor. Her şubede aynı lezzet olması , en kaliteli döneri sunmak için döner üretmeye başladık".

"Franchise sistemi detaylı bir sistem işi en iyisine teslim etmek gerekir, en güvenilir franchise şirketi olan Franchise Company'e danıştık ve çalışmaya karar verdik." 

"Hangi sektörden olursanız olun doğru sistem kurulumu , marka büyümesi ve operasyon için mutlaka Franchise danışmanlık alınması gerektiğini düşünüyorum"

45 yıllık tecrübesiyle bulunduğu gıda sektörüne yön veren Sait İskender ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Türkiye’nin en lezzetli dönercisinin başarı hikayesi sizlerle.. Kasımpaşa’da küçük bir dükkanda başlayan hikaye bugün nasıl Türkiye’nin en lezzetli dönercisi haline geldi sizler için hazırladık.. Sait Döner kimdir ? Franchise nedir ? Franchise yönetimi nasıl yapılır? Şube nasıl verilir ? Yatırım yapmak isteyen genç girişimciler ile ilgili sorulara cevap verdik.

Yarım asırlık markanın Yönetim Kurulu üyesi Eren Karabağlı ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Daha fazla Franchise Hikayeleri için kanalımızı takip etmeyi unutmayın! Siz de markanızı büyütmek veya yatırım yapmak istiyorsanız, The Franchise Company ’ye danışın!

Etiketler : döner