19 Ocak 2023

Uluslararası Gayrimenkul Satışında Lider

"50 m2'lik bir ofisten bugün itibariyle 4 ülkede 6 ofisi olan bir emlak firmasıyız. Şu an hali hazırda Rusya'da , Bosna Hersek'te , Kuzey Kıbrıs'ta , Türkiye'de , İstanbul'da, Antalya'da, Alanya'da aktif bir şekilde hizmet veren gayrimenkul yatırım markasıyız."

"Realtor Global markası 8 yıldır küresel ölçekte gayrimenkul yatırım ve danışmanlık hizmeti veriyor."

"Franchise modelimizde birimlerimiz ayrı şekilde hizmet veriyor." 

"Realtor Akademi çatısı altında en iyi şekilde eğitim vermeyi hedefliyoruz."

"Girişimcilik ruhunu barındıran, öz disiplini üst seviyede olan kişiler Franchise ile başarılı olabilirler."

"2023 yılı itibariyle önceliğimiz yurt içinde belirli illerde Franchise vermeye başlayacağız. Daha sonrasında yurt dışı hedef olarak belirlediğimiz ülkelerde Franchise vererek büyüyeceğiz."

"Franchise ofislerimizde kendi yazılımımız olan CRM sistemimizi kullanıyoruz. Satış , reklam , pazarlama bilgi birikimimizi Franchise ofislerimizle paylaşıyoruz."

"Franchise operasyon sürecini , daha önceden kendimiz yürüterek bu yolu çıktık ancak , franchise sürecinin bir avukat ve sözleşmeyle yeterli olmadığını anladık. O süreçten itibaren yollarımız Franchise Company ile kesişti , şu anda bütün operasyonu beraber yönetiyoruz."

"Franchise Company uluslararası bir danışmanlık şirketi."

"40 yıllık bir franchise geçmişi ve franchise kültürüne sahip bir danışmanlık şirketi."

"Franchise alt yapımızı çok daha sağlam kurduk." 

"Girişimcilere Türk lirası ile harcayıp döviz ile kazanma fırsatı sunuyoruz."

Realtor Global çatısı altında franchise ofisi açan her bir girişimciyi biz Global emlak ofisi haline dönüştürüyoruz."

Konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında dünyada yüksek satış hacmine sahip olan ve gayrimenkul sektörünün gelişimine katkı sağlayan lider firma Realtor Global başarı hikayesi sizlerle..

Realtor Global Yönetim Kurulu Başkanı Anıl Övençoğlu ile markanın kuruluşu ve TL harcayıp döviz geliri elde ederek yeni nesil kazandıran iş modeli ile ilgili keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Daha fazla Franchise Hikayeleri için kanalımızı takip etmeyi unutmayın! Siz de markanızı büyütmek veya yatırım yapmak istiyorsanız, The Franchise Company ’ye danışın!