Bebeto Eğlence Adası

"Gülümseten Girişim"

Türkiye’nin en büyük ve Dünya’nın 5. yumuşak şeker üreticisi ve ihracatçısı Kervan Gıda tarafından geliştirilen 60’a yakın şubesi ile sürekli yenilenen, kaliteli ve sağlıklı ürünleri ile tüketicilerin beğenisini kazanan, Bebeto Eğlence Adaları’nın sayısı franchise ile yurt içinde ve yurt dışında artmaya devam ediyor.

Bebeto Eğlence Adası Franchise Fırsatı

Sektör Gıda
Faaliyet Alanı Yumuşak Şeker - Çikolata
Merkezi Ülke Türkiye
Kuruluş Yılı 1994
Şube Sayısı 60
Franchise Bedeli -
Ortalama Yatırım Tutarı 20.000 $
Royalty / Reklam Bedeli -
Ortalama Yatırım Geri Dönüşü 18 Ay

Bebeto Eğlence Adası

Türkiye’nin en büyük ve Dünya’nın 5. yumuşak şeker üreticisi ve ihracatçısı Kervan Gıda tarafından geliştirilen 60’a yakın şubesi ile sürekli yenilenen, kaliteli ve sağlıklı ürünleri ile tüketicilerin beğenisini kazanan, Bebeto Eğlence Adaları’nın sayısı franchise sistemi ile yurt içinde ve yurt dışında artmaya devam etmektedir.

Kervan Gıda olarak bugün Türkiye’nin en büyük yumuşak şeker üretim hattına sahip firması olarak sektöründe pek çok başarılı projeye imza atıyor. Yüksek kalite ve hijyen standartları, lezzetli, sağlıklı ve yenilikçi ürünleri ile hem yurt içi hem de yurt dışında her geçen gün daha fazla tüketiciye ulaşıyor. Bebeto markalı  ürünleri dünyanın 7 kıtası ve 85 ülkesinde tanınıyor ve seviliyor. Türkiye'nin önde gelen markalarının başarılarını yurt dışında da sürdürmesini destekleyen devlet destekli markalaşma programına 2010 yılı itibariyle Bebeto markası da dahil olmuş ve Turquality desteği ile uluslararası bir marka olmayı başarmıştır.. 
Bebeto Eğlence Adası Kervan Gıda’nın öncelikle çocuklara ve çocuksu tatları seven genç ve yetişkinlere, zengin ürün gamını eğlenceli bir atmosferde sunan perakende zincir konseptidir. 
Lezzetli ve sağlıklı ürünleri eğlenceli ve şık bir atmosferde sunmayı hedefleyen Bebeto Eğlence Adası’nın sürekli yenilenen, kaliteli ve sağlıklı ürünleri tüketicilerin beğenisini kazanmaktadır. 
Yaklaşık 60 noktası bulunan Bebeto Eğlence Adalarının sayısı yurt içinde ve yurt dışında artmaya devam etmektedir.
2022 yılı ilk çeyrek itibarıyla tonaj bazlı pazar payı verilerine göre Kervan Gıda’nın Bebeto markası %21,2’lik payıyla 2. sıradadır.
Türkiye’nin en yüksek yumuşak şeker üretim kapasitesine sahip Dünya’nın en çok çeşit üreten yumuşak şeker firması konumundadır.
Global’de yumuşak şeker üreticileri içerisinde 5. sıraya yükselmiştir.
Sürekli çeşitlenen yenilikçi ürünleriyle markanın hedefi; Bebeto markası ve Bebeto Eğlence Adaları ile bu pazarın sınırlarını büyütmek ve bunun için daha çok noktadan, daha çok ürünle, daha  geniş bir müşteri kitlesine ulaşmaktır.
Left
Right
bebeto-shop-franchise
bebeto-eglence-adasi-franchise
bebeto-dukkan-gorseli