Selin Beauty Center

"Selin Ciğerci, Türkiye’de ve Yurt dışında bir ilk olan Selin Beauty Center güzellik merkezi konsepti ile Franchise veriyor.”

Selin Beauty ürünlerinin kalitesi ve marka sahibi Selin Ciğerci’nin yönetimi ile tüm Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde onu bekleyen misafirlerine hizmet vermek için heyecan duymaktadır.

Selin Beauty Center Franchise Fırsatı

Sektör Güzellik & Kozmetik
Faaliyet Alanı Güzellik Merkezi
Merkezi Ülke Türkiye
Kuruluş Yılı 2020
Şube Sayısı 21
Franchise Bedeli -
Ortalama Yatırım Tutarı -
Royalty / Reklam Bedeli -
Ortalama Yatırım Geri Dönüşü -

Selin Beauty Center

2019 yılında son teknoloji ve özel formüllü Selin Beauty renkli kozmetik ürünleri ile kozmetik piyasasına hızlı giriş yapan Selin Ciğerci, rakipsiz ürünleri ile tüm kuşaklardan kabul görmektedir.

Bugün 100 kişilik merkez ekibi ile üretim ve tanıtım aşamalarını başından sonuna kadar takip eden Selin Ciğerci, Türkiye’de ve yurt dışında bir ilk olacak güzellik merkezi konsepti ile franchise veriyor.

Profesyonel ve kaliteli malzemeler ile yapılan protez tırnak, kaş tasarımı, kirpik uygulamaları, kalıcı makyaj uygulamaları ile, kozmetik ürünlerinin satışı yapılacak olan güzellik merkezlerinde 41 şanslı kadın ile franchise ortaklığı yapacak. Kadın istihdamına yönelik bu projede sadece kadın girişimciler ve kadın işletmeciler ile ilerlenecektir.

Left
Right
selin-cigerci-franchise
selin-beauty-center-kozmetik-franchise
selin-beauty-franchising