Selin Beauty Center

"Selin Ciğerci, Türkiye’de ve Yurt dışında bir ilk olan Selin Beauty Center güzellik merkezi konsepti ile Franchise veriyor.”

Selin Beauty ürünlerinin kalitesi ve marka sahibi Selin Ciğerci’nin yönetimi ile tüm Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde onu bekleyen misafirlerine hizmet vermek için heyecan duymaktadır.

Selin Beauty Center Franchise Fırsatı

Sektör Güzellik & Kozmetik
Faaliyet Alanı Güzellik Merkezi
Merkezi Ülke Türkiye
Kuruluş Yılı 2020
Şube Sayısı 34
Franchise Bedeli Detaylar Yüz yüze Görüşülecektir
Ortalama Yatırım Tutarı Detaylar Yüz yüze Görüşülecektir
Royalty / Reklam Bedeli Detaylar Yüz yüze Görüşülecektir
Ortalama Yatırım Geri Dönüşü Detaylar Yüz yüze Görüşülecektir

Selin Beauty Center

2019 yılında son teknoloji ve özel formüllü Selin Beauty renkli kozmetik ürünleri ile kozmetik piyasasına hızlı giriş yapan Selin Ciğerci, rakipsiz ürünleri ile tüm kuşaklardan kabul görmektedir.

Bugün 100 kişilik merkez ekibi ile üretim ve tanıtım aşamalarını başından sonuna kadar takip eden Selin Ciğerci, Türkiye’de ve yurt dışında bir ilk olacak güzellik merkezi konsepti ile franchise veriyor.

Profesyonel ve kaliteli malzemeler ile yapılan protez tırnak, kaş tasarımı, kirpik uygulamaları, kalıcı makyaj uygulamaları ile, kozmetik ürünlerinin satışı yapılacak olan güzellik merkezlerinde 41 şanslı kadın ile franchise ortaklığı yapacak. Kadın istihdamına yönelik bu projede sadece kadın girişimciler ve kadın işletmeciler ile ilerlenecektir.

Selin Beauty Center Hizmetler Ve Ürünler

Selin Beauty Center ürünler ve hizmetleri Protez Tırnak, Mikroblading, Kalıcı Oje, Eyeliner, Kaş Lifting, Profesyonel Makyaj, Manikür Pedikür, Dudak Renklendirme, Gelin Makyajı, İpek Kirpik, Kirpik Lifting, Dipliner, Kozmetik Ürünler Satışı, Saç Tasarım, Cilt Bakımı, Bölgesel Zayıflama ve Lazer Epilasyondan oluşmaktadır.

Türkiye Kozmetik Sektörü 

Milenyaller ve Z jenerasyonu, hizmet ve ürün satın alma kararlarını sosyal medya üzerinden gerçekleştiriyor…
Selin Beauty Center markasının sosyal medya gücü, şubeler için sürekli bir pazarlama kaynağı olmaktadır. Güzellik kozmetik sektörü hızla yükselen trendi ile yatırıma uygun sektör olarak gözlemlenmektedir.
-Genç nüfus artış hızının yüksek olması 
-Yüksek şehirleşme hızının kozmetik ve güzellik harcamalarının sürekli artırıyor olması
-Yerli üretici markaların tüketici ihtiyaçları ve trendlerini yakından takip edebilmeleri ve hızlı cevap vermeleri
-Kurdan etkilenen yabancı marka fiyatlarındaki artışın tüketiciyi yerli kozmetiğe yönlendirmesi
-E-ticaretin tüm artış hızına rağmen müşteri halen ürünü görmek, denemek, koklamak ve deneyimlemek istiyor, bu sebeple kozmetikte retail'in her zaman bir ihtiyaç olması
-Covid sonrası dönemde kadınların kendilerini iyi hissetmek için yapabilecekleri ekonomik alışveriş seçeneğinin güzellik merkezleri ve kozmetik alışverişi olması 
-Millenyaller ve Z jenerasyonu hizmet ve ürün satınalma kararlarını sosyal medya üzerinden gerçekleştiriyor olması
Kaynak: Deloitte Güzellik ve kişisel bakım sektöründe Türkiye'de değer zinciri endüstri analizi imalat perspektifi 2020

Selin Beauty Center Franchise modelinin yatırımcıya sunduğu avantajlar

Türkiye'nin en başarılı kadın Girişimcilerinden Selin Ciğerci, Kozmetik sektöründe kendi işinin sahibi olmak isteyen 41 şanslı kadına Güzellik merkezinin franchisee olmanın kapılarını açıyor. Temsil yeteneği olan, işinin başında duracak ve sadece Kadın işletmeciler büyük fırsattan yararlanabilecektir.
Selin Beauty Center franchise alabilmeniz için bir yatırım bütçesi gerekmektedir. Markamız franchise iş modeli ile çalışmaktadır. Kategorisinde rakipsiz ürün karması, yüksek kaliteli uygulamaları, kaliteli malzeme kullanımı, kaliteli hizmeti, profesyonel yönetimi, teknoloji kullanımı, insan kaynaklarına yatırımı ile, hızla yükselen değer olmaktadır.   Diğer güzellik merkezi markalarından ayıran en önemli özellik ise sürekli yeni ürünlerin eklenmesi, trendi yakalayan uygulamaların yapılması, farklı ve kaliteli hizmeti ile doğru orantılı karlılığı ve ciro artışıdır. SBC markasının sosyal medya gücü, şubeler için sürekli bir pazarlama kaynağı olmaktadır.  Merkezden yapılan reklam ve pazarlama faaliyetleri ile franchisee’lerimizi destekliyor, doğru lokasyon seçimi, doğru ve karlı koleksiyon seçimi ile yatırım geri dönüş süresini kısaltan çözümler üretiyoruz. 

Hedef Şehirler ve Franchise Modeli:
Selin Beauty Center Franchise modeli gerek pazar potansiyeli açısından gerekse mevcut satış adetleri baz alındığında, özellikle büyük şehirler için uygun bir yatırım imkânı sunmaktadır. Tüm büyük  şehirler yatırım için uygun şehirler olmakla birlikte, franchise talebi alınan şehirler için fizibilite çalışması sonrası uygunluk kararı verilmektedir. Yurt dışı franchise talepleri ayrıca değerlendirilecektir. 

Franchise iş modeli: Güzellik merkezimizin şubesi olarak kurulum süreci boyunca mimarlarımız hem proje hazırlığı hem de uygulamaların takibi, iyileştirilmesi ve bölgeniz için en uygun mağaza konseptinin oluşturulması konusunda her daim sizlere destek sağlıyor olacaktır. Yurt dışı projeler ayrıca değerlendirilecektir. 
Yüksek kâr marjı: Selin Beauty Center 41 Şanslı Kadın'a yüksek kâr marjı ile girişim yapmasını sağlıyor. Şube için öncesinde yapılacak fizibilite çalışmaları, uygun lokasyon seçimi, reklam desteği ile karlı bir girişimin kapıları açılıyor. Hangi hizmetler sizin bölgenizde daha çok talep ediliyor? Hangi hizmet ve ürünlerde bölgesel rekabet gücünüz daha yüksek? Pazardaki rekabet üstünlüklerinin belirlendiği bölgesel satış – pazarlama stratejileri ile genel merkezi tarafından bayilik boyunca sağlanacak destekler arasındadır
Merkezi reklam ve pazarlama yönetimi: Selin Beauty Center marka yüzü Selin Ciğerci, şube açılışlarına katılım, açılış duyuruları ve sosyal medya desteği verecektir. Merkez şube cirolarını sürekli takip edecektir. Ciroları hedefin üstüne çıkan şubeler tespit edilerek ödül olarak ekstra reklam desteği verilecektir.
Şube ve Müşteri yönetimini kolaylaştıran yazılım altyapısı: Yazılım sistemimiz sayesinde siparişten teslime tüm iş akışınızı sistem üzerinden takip etmenizi sağlıyor, aynı zamanda yine bu sistem ile, işletme ön muhasebenizi, müşteri takip sistemini, kısaca bir Franchise yönetiminde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm altyapıyı kullanımınıza sunuyoruz ve en yeni uygulamalar ile sistemi geliştirmeye devam ediyoruz. 
Marka Bilinirliği ve Gücü: Selin Ciğerci yaptığı merkezi reklam ve pazarlama, müşteri tutundurma çalışmaları ile Kozmetik Güzellik sektöründe bilinirliğini sürekli artırıyor. Bu pozitif ivme aynı zamanda müşteri profiline ciddi değer katarak satış rakamlarında yükselme trendini yakalıyor.  

Neden Selin Ciğerci Beauty Center?
Franchising iş modeli
Merkezi personel ve eğitim desteği
Türkiye’nin online kanalda en fazla talep gören kozmetik markası Selin Beauty ürünlerinin perakende satış noktası olma avantajı
Merkezi reklam ve pazarlama desteği
Merkezden yönetilen müşteri hizmetleri
Randevu takip ve personel yazılım sistemi
CRM müşteri kayıt ve takip programı 

Left
Right
selin-cigerci-franchise
selin-beauty-center-kozmetik-franchise
selin-beauty-franchising