Bex Coffee & Chocolate

“Yeni neslin enerjisinden ve lezzet anlayışından ilham alan Türkiye’nin Fütüristik markası Bex Coffee & Chocolate”

Dünyanın farklı bölgelerinde yetişen seçkin kahve çekirdeklerini, en ileri tekniklerle kavurarak enfes kahve deneyimine dönüştüren marka, çok özel ve iddialı tatlarıyla franchise veriyor.

Bex Coffee & Chocolate Franchise Fırsatı

Sektör Gıda
Faaliyet Alanı Cafe
Merkezi Ülke Türkiye
Kuruluş Yılı 2019
Şube Sayısı 6
Franchise Bedeli 500.000 TL
Ortalama Yatırım Tutarı 5.000.000 TL
Royalty / Reklam Bedeli %3 - %1
Ortalama Yatırım Geri Dönüşü 16-20 Ay

Bex Coffee & Chocolate

Bex Coffee stratejisini şöyle açıklıyor  : En iyi çekirdeği al. Bu sayede çok çeşitli lezzet profilleri sun. Müşterilerinin kahve bilgisini geliştirmek için sürekli yepyeni çekirdekler ile menünü güncelle. Kahve çekirdeği aslında bir meyvenin çekirdeğidir. Yeşil renkli, taş benzeri sert çekirdeklerin kahveye muhteşem dönüşümü kavurma işlemi esnasında gerçekleşir. Deneyimli kadromuzun zaman içinde mükemmel hale getirdiği reçetelerle özel tatlar sunuyoruz. Bir fincan kahvenin oluşturulmasındaki her adım lezzeti etkiler. BEX'te eğitimli personelimiz, kaliteli ekipmanlarımızla birlikte ayrıntılara dikkat ederek sipariş ettiğiniz her içeceğin doğru lezzette olmasını sağlar.

Farklılık Yaratan Konsept

Yeni neslin enerjisinden ve lezzet anlayışından ilham alan BEX Coffee & Chocolate, hayatta yenilikler denemenin, kendine has olmanın ve daha iyiye ulaşmanın heyecanıyla kuruldu. Dünyanın değişik bölgelerinde yetişen elit kahve çekirdeklerini, en ileri tekniklerle kavurarak enfes kahve deneyimine dönüştüren marka, çok özel ve iddialı tatlarıyla kalpleri fethediyor.

İşletme Kolaylığı

BEX Coffee & Chocolate, yeni nesil kahve kavramını franchise sistemiyle ülkemizde ve dünya çapında büyütmeyi planlıyor. Karmaşıklıktan uzak ve standartları koruyan yapısıyla yatırımcılarına işletme kolaylığı sağlamayı hedefliyor.

Yenilikçi Bakış Açısı

Yenilikçi ürünleri ve misafirlerinin profilinin beklentileri ön plana alınarak rafine edilmiş ürün gamı, müşterisini tanıyarak zeki sunabilecek dijital altyapısı ve her insanın kendisini huzurlu hissedebileceği mekanlar kurgulayarak yaşam alanı anlayışını öne çıkarmasıyla BEX Coffee & Chocolate, işte bu gelişen ve geliştikçe değişime uğrayan kahve sektörünün ve müşteri profilinin beklentilerini karşılamaya yönelik tasarlandı.

Left
Right
bex-coffee-chocolate-franchise-dukkan
bex-coffee-urun-gorsel-kahve
bex-coffee-franchise-sube
bex-coffee-urun-gorseli