Lady Estrella

“Benim ürünlerim; benim hayallerim ve hissettiğim şeylerdir’’

Lady Estrella markası Ulusal ve Uluslararası büyüme stratejileri doğrultusunda The Franchise Company ile çalışmalara başlamıştır. 2023 itibariyle mağazalaşma sürecinde emin adımlar ile ilerlenecektir.

Lady Estrella Franchise Fırsatı

Sektör Moda
Faaliyet Alanı Tasarım Butiği
Merkezi Ülke Türkiye
Kuruluş Yılı 2018
Şube Sayısı 1
Franchise Bedeli Detaylar Yüz yüze Görüşülecektir
Ortalama Yatırım Tutarı Detaylar Yüz yüze Görüşülecektir
Royalty / Reklam Bedeli Detaylar Yüz yüze Görüşülecektir
Ortalama Yatırım Geri Dönüşü Detaylar Yüz yüze Görüşülecektir

Lady Estrella

Lady Estrella, Pınar Kerimoğlu’nun ürünlerini kendi tasarladığı ve 2018’de hayat verdiği markasıdır. “Benim ürünlerim; benim hayallerim ve hissettiğim şeylerdir’’ düşüncesini benimseyerek yola çıkan tasarımcı Pınar Kerimoğlu, yaptığı özgün tasarımlarıyla sadece Türkiye’de değil, dünyanın birçok yerine, özellikle Kuveyt, Dubai, Hollanda, Azerbaycan, Lübnan, Mısır, Katar gibi ülkelerde ün yapmış bir iş insanıdır. Lady Estrella markası Ulusal ve Uluslararası büyüme stratejileri doğrultusunda The Franchise Company ile çalışmalara başlamıştır. 2023 itibariyle mağazalaşma sürecinde emin adımlar ile ilerlenecektir.

Lady Estrella Türkiye geneli ve Avrupa ve Ortadoğu’dan gelen Franchise talepleri doğrultusunda yaklaşık altı ay süren  alt yapı çalışmalarını tamamlamış olup Franchise dönemine hazırlanmıştır. Kazan kazan mantığı, karlı bir iş modeli ile, 2023 itibariyle Franchise taleplerini almaktadır. Yurt içinde belli bir bölge planlaması dahilinde Franchise verilecektir. Başvuru formunu doldurulmanız sonrası geri dönüş sağlanacaktır.