Lezzet Arayanlara

"Lezzet Arayanlara, franchise sisteminde şarküteri ve kahvaltı konseptiyle lezzete, ustalığa, başarıya ve istihdama değer katıyor."

Şarküteri ürünleri üretiminde, dağıtımında 45 yılı aşkın tecrübeye sahip köklü bir aile olan yatırımları ile üretim kapasitesini sürekli artıran Gündoğdu Gıda, "Lezzet Arayanlara" markasıyla Franchise veriyor.

Lezzet Arayanlara Franchise Fırsatı

Sektör Gıda
Faaliyet Alanı Kahvaltılık & Şarküteri
Merkezi Ülke Türkiye
Kuruluş Yılı 1975
Şube Sayısı 14
Franchise Bedeli 200.000 TL
Ortalama Yatırım Tutarı 1.500.000 TL
Royalty / Reklam Bedeli Alınmıyor
Ortalama Yatırım Geri Dönüşü 18-24 Ay

Lezzet Arayanlara

1975 yılından günümüze faaliyet gösteren şirketin temelleri İstanbul Unkapanı Gıda Çarşısı’nda atıldı. Doğru, dürüst ve güvenilir bir marka  olarak tanınmayı ilk hedefimiz olarak belirlendi. Şirket 1980’lerde İstanbul’da süt ve süt ürünleri toptancılığında yakaladığı başarıyı 2000’lerde üretici firma olarak devam ettirdi ve 2007 yılında ilk ihracatını gerçekleştirmenin gururunu, 2008 yılında büyütmeye başladığı kurumsal yapısıyla taçlandırarak ilk perakende ürünlerimizi satışa sunmaya başladı. Damaklarda iz bırakacak büyük adımların ilki, Manisa’nın Salihli ilçesinde 2011 yılında kurduğu fabrika oldu. 2013 yılında aynı yerde ilk perakende mağazamızın açılışı yapıldı.

Gündoğdu Gıda bugün Salihli Organize Sanayi Bölgesinde 15.000 m2 alana 3.000 m2 kapalı alana sahip fabrikasıyla istihdama ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

Nedir Lezzet Arayanlara?

Lezzetarayanlara.com süt ve süt ürünleri alanında 45 yıllık tecrübesi ile gıda sektörüne damga vurmuş GÜNDOĞDU GIDA firmasının online satış kanalı olarak sektöre giriş yapan bunun yanında 14 tane şarküteri mağazası ile çeşitli illerde hizmet veren 200 den fazla ürün çeşidi ile şarküteri ve kafe kahvaltı konseptini bir arada sunan bir lezzet zinciridir. Güvenilir dürüst ve taze ürünler konusunda taviz vermeyen satış politikası ile müşterilerinin güvenini ve sevgisini kazanmıştır.

Lezzet Arayanlara markasının çatısı altında; Keyifle uzayan sohbetlere,memleket kokan sofralara, mutlu kahvaltılara ortak olduğumuz her anın değerini artırıyoruz.Kahvaltı tutkunlarına benzersiz bir deneyim yaşatırken, kalitemize ve lezzetimize duyduğumuz güveni gururla sergileyecek olmanın heyecanını yaşıyoruz. Kahvaltı hizmeti ile birleştirdiğimiz şarküteri konseptimizle zamanın ötesinde başarıları İş birliği içinde kazanıyoruz!

Neden Lezzet Arayanlara ?

  • Üretim kalitesi yüksek Lezzetli Doğal Ürünler;

Ege Bölgesinin yüksek kaliteli ürünlerinden zeytin, zeytinyağı ve süt ürünleri üretim ve imalatını yapıyoruz.  

  • Güvenilir ürünler; 

LA’da tüketiciye ulaşan ürünlerin tamamına yakını kendi ürettiğimiz ürünler. Hammadde tedariğinden paketlemeye kadarki tüm üretim sürecini doğrudan kendimiz yönetiyoruz. 

  • Hijyenik ürünler;

Ürünlerimiz tamamen hijyenik şartlarda paketlenerek son kullanıcıya ulaştırılıyor, teneke, dökme, açık ürün satmıyoruz, neredeyse 0 temasla ürünlerimizi tüketiciye ulaştırıyoruz.

  • Güçlü dağıtım ağı; 

Halihazırda Türkiye’nin tamamına erişim sağlayabildiğimiz 72 ilde dağıtım ağıtımız mevcut

  • Tecrübe, bilgi birikimi ve üretim kapasitesi;

Şarküteri ürünleri üretiminde, dağıtımında 60 yılı aşkın tecrübeye sahip köklü bir aileyiz, yatırımlarımız ile üretim kapasitemizi sürekli artırıyoruz.

  • Bilgi ve teknolojiye yatırım yapıyoruz;

Hem üretimde hem dağıtımda en güncel teknolojik altyapıyı işimize entegre ediyoruz. 

Şarküteri ve Kahvaltı Franchise Konsepti Bir Arada

Franchise Sisteminin Avantajları ;

Kanıtlanmış Başarı 
Birçok markasının başarı hikayelerini çatısının altında bulunduran Gündoğdu A.Ş.’nin yeni markası Lezzet Arayanlara markasının franchisee’si olmanız, sizin ve yatırımınızın prestijinizi artıracak.


Marka Bilinirliği 
Türkiye çapında tanınan ve sevilen markalardan birinin franchisee’si olmak, size bulunduğunuz bölgede rakiplerinize karşı büyük bir avantaj sağlayacak. Daha ilk günden işlerinizin ne kadar iyi gittiğini göreceksiniz. 

Düşük Risk 
Başarısı kanıtlanmış ve hali hazırda son derece prestijli bir adı olan markanın franchisee’si olarak, yatırımınızı emin ellere teslim etmiş olacaksınız. 

Finans Desteği 
İşiniz için bankalardan almak istediğiniz finansal desteği, tanınan bir marka adı altında hizmet vermenizden ötürü çabuk ve kolayca alabileceksiniz. 

Sürekli Operasyon Desteği 
Lezzet Arayanlara Franchisee’si olduğunuzda, arkanıza alacağınız sürekli operasyon desteğinin, personel eğitiminden ürün siparişine ve reklamlara kadar operasyonunuzun tüm gereksinimlerini ne kadar kolay halledilebildiğini göreceksiniz. 

Pazarlama 
Bir franchisee olarak, başarısı kanıtlanmış bir ön pazarlama programını kullanabilecek ve bu sayede daha fazla kitleye en etkili şekilde erişebileceksiniz. 

Left
Right
gundogdu-peynircilik-fabrika
gundogdu-gıda-gorsel