MrJADE Lounge Coffee

"Mr Jade Lounge & Coffee 25 Yıllık Uluslararası deneyimiyle Franchise veriyor."

Karlı ve ayrıcalıklı Lounge & Coffee yatırımı için Mr Jade Franchise sistemine ortak olun.

MrJADE Lounge Coffee Franchise Fırsatı

Sektör Gıda
Faaliyet Alanı Lounge & Coffee
Merkezi Ülke Türkiye
Kuruluş Yılı 1999
Şube Sayısı 1
Franchise Bedeli Detaylar yüz yüze görüşülecektir
Ortalama Yatırım Tutarı Detaylar yüz yüze görüşülecektir
Royalty / Reklam Bedeli Detaylar yüz yüze görüşülecektir
Ortalama Yatırım Geri Dönüşü Detaylar yüz yüze görüşülecektir

MrJADE Lounge Coffee

MRJADE marka kurucusu Özkan Şen kimdir?

Mr.Jade Düsseldorf / Almanya doğumlu İş Adamı, Sanatçı ve Hayırseverdir. Aslen Sivaslı bir ailenin üyesidir. Babası sayesinde ilk müzik aleti ile 6 yaşında tanıştı. Başta Piyano, bağlama ve davul olmak üzere tuşlu, nefesli, yaylı, vurmalı 13 farklı çalgıyı çalabilmektedir.
MRJADE, 2000 yılında ilk organizasyon şirketini kurdu ve Almanya'nın Hessen Eyaletinde ilk Türk düğün salonunu faaliyete geçirdi. İş sürekliliği benimseyen iş adamı bu zaman boyunca devam eden düğün salonlarına sandalye kılıfı, yuvarlak masa sistemi getiren isim olarak tanındı. 2010 yılında ise Düğün Salonu & Otel konseptinde olan 2. Mekânı Jade Saal'ın kapılarını açtı. Organizasyon alanında yeni bir soluk getirdi. Pek çok üst düzey yönetici ve ünlü ’nün düğünlerini yaptı. Avrupa da çok sayıda kişisel Catering hizmet zincirini kurdu. Bu süreçte pek çok kez ödüle layık görüldü. Özkan Şen'in Mr. Jade lakabıyla 2018 yılında müzik hayatına girdi. Türkiye'ye Hoş geldiniz adlı single çalışması ile taçlandırdı. Kuzeni olan ünlü sanatçı İsmail YK ile düet yaptı. 2019'un Ocak ayında ise Niran Ünsal ile 2. Single düet çalışması, söz ve müziği kendisine ait olan Aşk Benim Neyime adlı şarkısı için oldu. Daha önce klip yönetmenliği yapan MRJADE, ünlü şarkıcı İsmail YK'nın pek çok klibinin yönetmenliğini yapmış ve aynı zamanda kendi şarkılarının klip yönetmenliğini üstlenmiştir. 2019 yılında 3. Single çalışması Mutluyum adlı şarkı oldu.   Mr. Jade müzisyen ve iş adamlarının yanı sıra sıra bir hayırsever kimliği ile tanınmaktadır.  

Başarısını yurt dışında kanıtlamış marka …

Marka Hikayesi:
Yurt dışında davet, ağırlama ve organizasyon, Catering alanında 25 yıllık bir deneyimi olan Mr.Jade ’in bu deneyimini Ülkesine taşıma fikri ile doğdu. Öncelikle lokasyon olarak Türkiye’nin başkentinde karar kılındı. Ankara Beştepe’de, şu anda MRJADE Lounge olan dükkân yatırımı yapıldı. Uzun süren mimari tasarım, dekorasyon, menü seçimleri ve ekibin oluşturulması gibi işin her aşamasında büyük bir özen ve titizlik ile çalışan Mr.Jade, MRJADE Lounge markasını oluşturdu. 
MRJADE Lounge Ankara şubesi 2022 yılında, Cumhurbaşkanlığı külliyesine komşu bir konumda açılmış oldu. Sabah kahvaltılarından akşam yemeklerine, İtalyan mutfağından Uzak Doğu'ya kadar et ürünlerine, Akdeniz mutfağı, Arap yemekleri ve tatlılarıyla ünlü olup, lounge müzikleri eşliğinde hizmet vermektedir. Nargilesini Rusya'dan tasarlanan nargile takımları, Azerbaycan ve Dubai'den getirilen tabakları ile menüleri harmanlandı.


Avrupa standartlarında hizmet …

.
MRJADE Lounge Konsepti 

MRJADE Lounge Ankara toplam 600 m2 alanda kurulmuştur. Bu; 300 m2 ana salon, 100 m2 üst VIP odaları, 200 m2 terastan oluşmaktadır. 200 metrekarelik modern bir mutfağa ve çok sayıda depolama alanına sahiptir. Nargile hazırlama bölümü 100 metrekarelik bir alandır.
MRJADE Lounge daha sakin dinlendirici ortamı, rahat koltukları ve masaları ile özenle çalışılmış modern mimarisi ile dikkat çekmektedir. Özel dekoru ve şık görünümü ile ayrıcalıklı bir lounge deneyimi sunan MRJADE Lounge, eşsiz lezzetlerin yer aldığı damak tadına uygun özel menüler sunmaktadır. Lezzetli menüsü ile her öğünde misafirlerinin beğenisini kazanmaktadır.  MRJADE lounge her dönem, her bölgede kabul gören bir iş modeline sahiptir. Müşteri kitlesine, sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemekleri, kahve ve özel kokteylleri, atıştırmalıklar ile sohbet edebilecekleri, iş görüşmelerini yapabilecekleri keyifli ortamı ile günün her saati hizmet verebilmektedir.
Ayrıca kahve tutkunları için hazırlanan özel MRJADE Coffee seçeneklerinin de mevcut olduğu geniş kahve menüsü, formunu korumaya özen gösterenler için hazırlanan fit menüler, çocuklar için özel menüler ile her yaş grubuna hitap edebilmektedir.

25 yıllık tecrübe …


Franchise İş modeli 
Türkiye’de ve Dünyada Cafe- lounge konseptlerine olan ilgi artarak devam etmektedir. Yeme -içme sektöründe yatırım yapmak isteyen girişimciler ve farklı sektörlerde olup işini çeşitlendirmek isteyen iş insanları için karlı ve statü katan iş modelidir. MRJADE Lounge markası, yeme içme / hizmet sektöründe Avrupa’da 25 yıllık bir tecrübeye sahiptir. 2 yıldır Türkiye’de de faaliyet gösteren marka uluslararası standartlarda olan kurumsal yapısı ve Franchise alt yapısı ile girişimcileri ile büyümeyi hedeflemektedir.  

Desteklerimiz
Mimari proje desteği 
Kurulum desteği
Açılış öncesi eğitim desteği
Yazılım desteği
Açılış Etkinliği desteği ve sonrasında operasyon desteği
Pazarlama desteği
Operasyon işletme kılavuzu

Left
Right
Mr Jade Lounge Ankara
Mr Jade Lounge Ankara Mağaza
Mr Jade Lounge Franchise İç Görsel
Mr Jade Lounge Dış Görsel
Mr Jade Lounge Görsel
Mr Jade Franchise yatırımı
Mr Jade Franchise veriyor görsel
Mr Jade Franchise mekan görsel