Özikizler Baklava

"Bu eşsiz sanatın lezzetine marka bilinirliği ve gücü ile siz de ortak olabilirsiniz"

Özikizler Künefe daha küçük metrekarede, az personel ile daha kolay yönetilebilir bir iş modeli olan "Özikizler Baklava Shop" konseptini girişimcilere sunuyor.

Özikizler Baklava Franchise Fırsatı

Sektör Gıda
Faaliyet Alanı Baklava Shop
Merkezi Ülke Türkiye
Kuruluş Yılı 2023
Şube Sayısı 1
Franchise Bedeli Detaylar için lütfen başvuru yapınız
Ortalama Yatırım Tutarı Detaylar için lütfen başvuru yapınız
Royalty / Reklam Bedeli Detaylar için lütfen başvuru yapınız
Ortalama Yatırım Geri Dönüşü Detaylar için lütfen başvuru yapınız

Özikizler Baklava

Unesco yaratıcı şehirler ağına seçilen Gaziantep’in, 1986 yılında kurulan Künefe ve Tatlı markası Özikizler Künefe ülkemizi yurt dışında temsil etme gururunu yaşatıyor. Özikizler Künefe Franchise alt yapısını hazırlarken önceliği yurt dışı olmuştur. Tüm Dünya’ya Künefe ve Baklavayı yedirmek hedefi ile çıkılan yolda, Kanada ile 10 şubelik Master Franchise anlaşması imzalanmıştır. Kanada’da şu anda 2 şube eşzamanlı açılacaktır. Amerika Michigan ile anlaşma yapılmış olup 2024 yılının ilk aylarında açılışı yapılacaktır. Çok yoğun Franchise talebi aldığımız BAE’nin Sharjah Emirliğine bir şubelik anlaşma yapılmış olup çok yakın zamanda faaliyete geçecektir. 

Özikizler Künefe, Türkiye de 10 şubesi ile büyümeye devam ederken, 2020 yılında kurulan dondurma üretim tesisi ve 2021 yılında kurulan Baklava üretim tesisi ile ürün gamına Künefe, soğuk tatlı ve katmerin yanı sıra Dondurma ve Baklava çeşitlerini de ekledi. Günde 1.5 ton Baklava üretim kapasitesine sahip tesisi ile Özikizler Künefe, daha küçük metrekarede, az personel ile daha kolay yönetilebilir bir iş modeli olan Özikizler Baklava Shop’u girişimcilere sunuyor…

Özikizler Baklava Shop Konsepti nedir? 

Özikizler Künefe ve Özikizler Baklava Shop konseptleri ile artık Türkiye geneli Franchise taleplerine cevap veriyor. Künefe Restoranı konseptimiz ile yurt içinde ve yurt dışında ilerlerken daha düşük bütçeli bir yatırım yapmak isteyen girişimcilerimize Baklava Shop ile hitap ediyoruz. Kolay yönetilebilen, Baklava, katmer, dondurma, börek, lokum, fıstık ve Gaziantep kurabiyeleri satmakta olan Baklava dükkanlarımıza tüm ürünler merkezden hazır olarak gönderilmektedir. Ağırlıklı kilo ile tatlı satışı üzerine kurulu dükkanlar minimum 70 m2 olmalıdır.  5-6 masalı oturma kapasitesi ile, şubeler hem gel-al, hem paket, hem de masaya servis olarak çalışır. Şube 2-3 kişilik personel ile yönetilebilmektedir. Usta ihtiyacı yoktur. Mimari proje, tadilat desteği merkez tarafından verilmektedir.  

Hızlı yatırım geri dönüşü:

Merkezden yapılan reklam ve pazarlama faaliyetleri ile franchisee’lerimizi destekliyor, doğru lokasyon seçimi, doğru yatırım yönlendirmeleri ile yatırım geri dönüş süresini kısaltan çözümler üretiyoruz.

Marka Bilinirliği ve Gücü:

Her geçen gün artan müşteri sayısı ile, Türkiye’nin dört bir yanından misafirlerini ağırlayan Özikizler Künefe kaliteli, hijyenik, güvenilir, erişilebilir fiyatlı ürünleri ile lezzet arayan müşteriler ile bilinirliğini günden güne artırıyor.  Bulunduğu şehirlerin en iyi noktalarında kurulmuş durumdaki Özikizler Künefe mağazalarının elde ettiği yüksek cirolar ve yüksek müşteri memnuniyeti, yeni pazarlar için de yüksek bir potansiyel ve sinerji imkânı sunuyor