Magic Çikolata Kafe

"Magical Taste Büyüleyen Lezzetler."

Magic Çikolata Kafe konsepti misafirlerine taze, lezzetli ve keyifli deneyim sunuyor. %100 Belçika çikolatası kullanılan Magical taste ürünleri, kendi reçeteleri ile geliştirilen günlük taze hazırlanmış ürünlerden oluşmaktadır. Çikolata ve kahvenin harika eşleşmesi ile lezzetli ve keyifli bir deneyim sunan marka, Tayland usulü rulo dondurma ve üst kalite dondurma çeşitleri, çikolatalı tatlıları ile misafirlerine kendilerini özel hissettirmektedir. Girişimcilerine keyifli ve bir o kadar da karlı bir iş modeli sunmakta olan marka, daima yenilikçi ve kendini geliştiren bir yaklaşımla tüketicilerden aldığı beğeni ve talepler doğrultusunda şimdi “IT’S ON. Time to make the Magic happen” diyerek MAGIC‘i tüm Türkiye’ye tanıtmaya başlıyoruz !

Magic Çikolata Kafe Franchise Fırsatı

Sektör Gıda
Faaliyet Alanı Çikolata & Kafe
Merkezi Ülke Türkiye
Kuruluş Yılı 2021
Şube Sayısı 1
Franchise Bedeli Detaylar yüz yüze görüşülecektir
Ortalama Yatırım Tutarı Detaylar yüz yüze görüşülecektir
Royalty / Reklam Bedeli Detaylar yüz yüze görüşülecektir
Ortalama Yatırım Geri Dönüşü Detaylar yüz yüze görüşülecektir

Magic Çikolata Kafe

Magical Taste Büyüleyen Lezzetler ’in buluşma noktası…

2021 yılında Elazığ’da” ICE CREAM MAGIC” adı altında hayata geçirdiğimiz markamızın yakaladığı büyüme ivmesini, her geçen gün daha da artırarak markamızı kapsamlı hale getirdik. 

Aile şirketimizin üyelerinin yeme içme ve işletmecilik sektöründeki deneyiminin, markamızın büyümesinde çok büyük katkısı olmuştur.
Geleneksel yollarla ve yüksek kaliteli malzemelerle hazırladığımız Tayland usulü rulo dondurma ve üst kalite dondurma çeşitleriyle başladığımız bu serüvene müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşler neticesinde kendi mutfağımızda her gün taze olarak hazırladığımız çikolatalı tatlıları da ekledik. Müşterilerimizin kendilerini özel hissetmeleri için çikolatalı tatlıların üzerine, damak zevklerine göre seçtikleri taze meyveleri, dondurmaları ve kuru yemişleri ekledik. Bununla sınırlı kalmayarak yenilebilir sanata dönüştürdüğümüz bu özel tatlıların yanı sıra saf Arabica çekirdeği ile harmanlanan en kaliteli ve gerçek İtalyan markası dünya kahvelerini menümüze dahil ettik.

Yapay Zekâ sohbet botu Chat GPT ‘ye Lezzetlerimizi sorduk!
Çikolata ve Kahve = Muhteşem ikili  
Çikolata ve kahve, birbirini mükemmel şekilde tamamlayan iki lezzettir ve birlikte tüketildiklerinde muhteşem bir uyum oluştururlar. İşte bu uyumun bazı nedenleri:
1. Tat Uyumu: Kahve ve çikolata, karmaşık tat profillerine sahiptir ve birbirini mükemmel şekilde tamamlarlar. Kahvenin acılığı, çikolatanın tatlılığıyla dengelenir ve bu denge, lezzetli bir deneyim sunar.
2. Aroma Uyumu: Hem kahve hem de çikolata, yoğun ve çekici aromalara sahiptir. Kahvenin kavrulmuş kahve çekirdekleri veya çikolatanın kakao aroması, birlikte tüketildiğinde birbirini vurgular ve zenginleştirir.
3. Doku Uyumu: Kahve ve çikolata, farklı doku ve kıvamlara sahiptir, ancak birlikte tüketildiklerinde bu farklılıkların birleşimi lezzetli bir denge oluşturur. Kahve içme sırasında çikolatanın erimesi veya çikolata yeme sırasında kahvenin içilmesi, dokular arasında hoş bir kontrast sağlar.
4. Keyif ve Rahatlama: Hem kahve hem de çikolata, içerdikleri bazı kimyasal bileşenler nedeniyle keyif ve rahatlama sağlarlar. Kafein ve teobromin gibi maddeler, beyinde endorfin salınımını artırabilir ve ruh halini iyileştirici etkileri olabilir.
5. Çeşitlilik ve Esneklik: Kahve ve çikolata, geniş bir çeşitlilik sunar. Farklı kahve türleri ve çikolata çeşitleri, her zevke ve tercihe hitap eder, böylece herkes için mükemmel bir uyum sağlanır.
Sonuç olarak, kahve ve çikolata birbirini tamamlayan ve zenginleştiren bir ikilidir. Bu nedenle, birlikte tüketildiklerinde keyifli ve tatmin edici bir deneyim sunarlar

Değerlerimiz
  • Yüksek Kaliteli Lezzetler
  • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma
  • Yeniliğe açık yapımız
  • Çalışkan ve sorumluluk sahibi ekip
  • Hijyen konusunda hassasiyet
  • Paylaştıkça Büyüyen lezzetler …

Nasıl bir Franchise sistemimiz var?

İş modelimizde lezzetler kadar ortam, servis hizmet ve mutfak alanlarının işlevselliği önemlidir. Kurulum sürecinde, Kahve barı ekipmanları, hazırlık tezgahının ve mutfağın tüm tedarik süreçleri tarafımızdan yönetilmektedir. Dolayısıyla Mimari proje merkez mimarı tarafından hazırlanıp girişimcimize verilmektedir. 400 m2 toplam alan hizmetimizi verebilmemiz için yeterli olabilmektedir. Cadde dükkanları ve AVM dükkanlarını tercih edebiliriz. Tabela görünürlüğü mutlaka olmalıdır. Ulaşım kolaylığı olan bir bölge seçilmelidir. Otopark alanının olması tercih edilir. Kafe bölümlerimiz açık alan, iç alan, mutfak alanı ve depo alanından oluşmaktadır. Soğuk hava, dolap, kahve makinesi, bar- tezgâh alanları ve hammadde satın alma süreçleri tarafımızdan yönetilmekte ve desteklenmektedir. Eğitimler merkez ekibi tarafından verilmektedir. Satış ve stok yönetimi profesyonel yazılımımız ile yapılmaktadır. 

Girişimci Hedef Kitlemiz

Kahve ve çikolata tutkunu olan tüm girişimciler, hedef girişimci grubumuzda olmakla birlikte kendi işini kurmak isteyenler franchise iş ortağımız olabilecektir. Girişimcimiz, yöneticilik ve işletmecilik yeteneğinin yanı sıra hedefli ve başarı odaklı olmalıdır.  
Farklı sektörlerde girişimi olan gıda sektörüne yatırım yapmak isteyenler
Beyaz yakalılar
Restoran işletmecileri
İşletme yöneticileri
Tatlı pasta sektörüne hâkim, ilgi duyan girişimciler
Magical Taste ekibinin tüm konsantrasyonu markayı büyütmek üzerinedir. Girişimcilerimize keyifli ve bir o kadar da karlı bir iş modeli sunmaktayız. Daima yenilikçi ve kendini geliştiren bir yaklaşımla tüketicilerimizden aldığımız beğeni ve talepler doğrultusunda şimdi “IT’S ON. Time to make the Magic happen”diyerek MAGIC‘i tüm Türkiye’ye tanıtmaya başlıyoruz!

Left
Right
magic ürün görsel 2
Magic Franchise ürün görsel
magic coffee görsel
magic ürün görsel franchise 3