Özikizler Künefe

“Özikizler Künefe, Dünya markası olma yolunda emin adımlar ile ilerliyor”

Özikizler Künefe, başta Ortadoğu, Avrupa olmak üzere Dünya’nın farklı ülkelerinde yatırımlarına devam edecektir. Marka Dünya’da Master franchise yapılanması ile büyümektir…

Özikizler Künefe Franchise Fırsatı

Sektör Gıda
Faaliyet Alanı Künefe Restoranı
Merkezi Ülke Türkiye
Kuruluş Yılı 1989
Şube Sayısı 11
Franchise Bedeli Detaylar Yüz yüze Görüşülecektir
Ortalama Yatırım Tutarı Detaylar Yüz yüze Görüşülecektir
Royalty / Reklam Bedeli Detaylar Yüz yüze Görüşülecektir
Ortalama Yatırım Geri Dönüşü Detaylar Yüz yüze Görüşülecektir

Özikizler Künefe

Mehmet Usta’nın 1986 yılında doğan ikiz çocukları Hasan ve Hüseyin’den esinlenerek ismini verdiği Özikizler Künefe, ilk olarak Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde 50 metrekare bir dükkân ve birkaç masa ile kuruldu. 2000 yılında Urfa Birecik Sahil şubesi açıldı…

Sonrasında komşu şehir Gaziantep’e ikinci şube açıldığında sene 2009’du ve artık 2009 yılında 3.kardeş Zülfikar’da işin ucundan tutmaya başlamıştı. Bu arada Antalya Finike şubesi de açılmıştı. Marka Kurucusu Mehmet Usta ve oğulları Gaziantep’te 2014 ve 2016 yıllarında 2 şube daha açarak toplamda 4 şubeye ulaştılar.

Daha da büyümeyi hedefleyen Özikizler Künefe markası 2017’de İstanbul Beykent ve 2018 yılında Ankara, 2019 ‘da İstanbul Acıbadem şubelerini açarak Türkiye pazarında toplamda 11 şube ile hizmet vermektedir.

Özikizler Künefe, başta Ortadoğu, Avrupa olmak üzere Dünya’nın farklı ülkelerinde yatırımlarına devam edecektir. 2020 Hedefi Türkiye’de sınırlı sayılı franchise yapılanması ve Dünya’da Master franchise yapılanması ile büyümektir…

Neden Farklıyız?

Künefeyi katma değerli ürün olarak sunan, rakipsiz sektörün en büyük künefe markası Özikizler Künefe, geliştirdiği ve kaliteli ürün gamı ile misafirlerine keyifli zamanlar geçirmeyi hedeflemiştir.

Özikizler firma ortaklarından Hasan Durmaz ‘Ürünler şubelerde taze olarak pişirilmekte, doğal şeker pancarı ile tatlandırılmaktadır. Özel tedarikçilerden sağlanan sade yağ, fıstık ve künefe hamuru ile lezzet üstü künefeler hazırlanmaktadır. Şubelerde mutlaka kendi yetiştirdiğimiz ustalarımızı istihdam ederek kaliteyi güvence altına almaktayız. Özikizler Künefe şubeleri, gerek ortamı, hizmet kalitesi gerekse ikramlar ve eşsiz tatları ile müşterilerine lezzetin yanında sevdikleriyle geçirecekleri keyifli zamanlar sunar ‘

Franchise ile Büyüyoruz…

Kurulduğu günden bugüne kalitesinden ve lezzetinden ödün vermeden büyüyen ve bugün 11 şubesi ile hizmet veren Özikizler Künefe, 2019 yılı itibariyle büyümesini Franchising ile gerçekleştirecek. Bu sayede eşsiz lezzetlerimizi daha fazla tüketiciye ulaştırırken, siz değerli girişimcilerimizi bu karlı yatırımın bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Türkiye’de yalnızca potansiyeline inandığımız sınırlı sayıda şehirde, birer şube ile büyümeyi öngörüyoruz. Yurtdışında ise, öncelikli bölgelerimiz özellikle yoğun turizm destinasyonlarının yanı sıra, ticari çekim merkezi olan şehirlerdir.

İşinin başında duracak, işletme yönetim kapasitesine sahip yatırımcılar öncelikli franchise profini oluşturmaktadır. Özikizler Künefe Türkiye’nin lezzeti Künefe’yi, yurt dışına açarak dünyada, ülkemizin bayrağını dalgalandırmayı hedeflemektedir.

Tatlı Sektörü Neden Bu Kadar Hızlı Büyüyor?

  • Hızla artan yeni tatlar deneme ihtiyacı
  • Halkın değişen yeme alışkanlıkları ve ev dışı tüketim artışı
  • Tatlı yatırımının diğer sektör yatırımlarına kıyasla daha düşük riskli ve daha yüksek kazançlı olması
  • Online gıda siparişindeki artış
  • Geleneksel tatların modern sunumlarla çeşitlendirilmesi artan ürün çeşitliliği

Merkezden yapılan reklam ve pazarlama faaliyetleri ile franchisee’lerimizi destekliyor, doğru lokasyon seçimi, doğru yatırım kararı ile, yatırım geri dönüş süresini kısaltan çözümler üretiyoruz.

Left
Right
ozikizler-kunefe-franchise-sube
ozikizler-kunefe-urun2
ozikizler-kunefe-franchise-dukkan
ozikizler-kunefe-urun